TECHNOLOG junior

Jsme mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl. Sídlíme v Německu a naše další pracoviště se nachází v Rakousku, Polsku a České republice.
Pro posílení našeho týmu ve Znojmě hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • plánování projektů v oblasti zpracování a automatizace výroby
  • analytická činnost a realizace opatření v rámci  optimalizace procesů

POŽADUJEME:

  • ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického popř. elektrotechnického směru
  • znalost AutoCAD výhodou
  • znalost německého jazyka

DÁLE POŽADUJEME:

  • schopnost rychlého porozumění a ochota učit se novým věcem
  • organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost a schopnost hledat řešení
  • technické myšlení

NABÍZÍME:

  • zajímavou pozici na plný úvazek
  • služební notebook a telefon
  • finanční ohodnocení po zapracování 30.000-40.000 Kč
  • zázemí úspěšné rodinné firmy
  • po zapracování služební automobil

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Firma: Nevoga s.r.o.

Kontakt: Hana HUDÍNKOVÁ
Kotkova 3524/22
669 02 Znojmo

Telefon: 778797978

Místo práce: Znojmo

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé