PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Jsme vlastníky řízená mezinárodní rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl. Sídlíme v Německu a naše další pracoviště se nachází v Rakousku, Polsku a České republice.
Pro posílení našeho týmu ve Znojmě hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- oprava, kontrola a seřízení elektrických a technologických zařízení v nepřetržitém provozu

- zapojování elektrické instalace strojů a zařízení dle návodu výrobce

- preventivní kontrola strojů a zařízení dle návodu výrobce

- odstraňování závad vyplývajících z revizních zpráv strojního zařízení

- Pracovní doba 7 – 19 hod. a 19 – 7 hod. v režimu dlouhý – krátký týden, každý druhý víkend volný.

POŽADUJEME:

- vyučen v oboru elektrikář

- vyhláška 50/78 Sb., § 6 a vyšší – výhodou

- praxe v oboru vítána

DÁLE POŽADUJEME:

- schopnost rychlého porozumění a ochota učit se novým věcem

- organizační a komunikační dovednosti

- samostatnost a schopnost hledat řešení

- technické myšlení

NABÍZÍME:

- třináctý plat

- prémie za získání nového pracovníka

- věrnostní bonusy za odpracované roky

- dotované stravování

- zvýhodněný zaměstnanecký tarif Vodafone (i pro rodinné příslušníky)

- možnost zapůjčení permanentek na domácí zápasy Znojemských Orlů

Těšíme se na Vaše odpovědi!

www.nevoga.com

Firma: Nevoga s.r.o.

Kontakt: Hana HUDÍNKOVÁ
Kotkova 3524/22
669 02 Znojmo

Telefon: 778797978

Místo práce: Znojmo

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé