MISTR/MISTROVÁ VÝROBY JUNIOR

Jsme mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl.
Sídlíme v Německu, Rakousku, Polsku a v České republice.
Jste absolvent školy s technickým zaměřením? Pak máte jedinečnou příležitost získat u nás zajímavou práci!

Nabízíme:

  • adaptační proces pod dohledem mentora
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní, moderní a dynamické společnosti
  • možnost karierního růstu
  • věrnostní bonusy za odpracované roky
  • zkušenosti, otevřenou komunikaci a zpětnou vazbu
  • dotované závodní stravování
  • třináctý plat
  • zvýhodněný zaměstnanecký tarif Vodafone (i pro rodinné příslušníky)

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • základy NJ nebo AJ výhodou
  • zodpovědný a aktivní přístup
  • schopnost pracovat v týmu
  • odhodlání a chuť k práci

Úkoly a pracovní náplň:

  • postupné zapracování na pozici vedoucího výroby
  • plánování výroby na základě objednávek
  • řízení výrobních procesů
  • dohled na kvalitu výroby
  • vedení týmu zaměstnanců, zpracování docházky

Těšíme se na Vaše podklady do výběrového řízení!

www.nevoga.com

Firma: Nevoga s.r.o.

Kontakt: Hana HUDÍNKOVÁ
Kotkova 3524/22
669 02 Znojmo

Telefon: 778797978

Místo práce: Znojmo

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé