Lisař - plastikář

Jsme vlastníky řízená mezinárodní rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl. Sídlíme v Německu a naše další pracoviště se nachází v Rakousku, Polsku a České republice.
Pro posílení našeho týmu ve Znojmě hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Práce vhodná pro muže i ženy

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  •  obsluha výrobní linky
  • kontrola, skládání a balení hotových produktů

VAŠE SCHOPNOSTI:

  • přesnost a spolehlivost
  • komunikativnost a schopnost pracovat v týmu, flexibilitu
  • samostatnost a schopnost hledat řešení
  • technické myšlení

POŽADUJEME:

  • základní vzdělání, praxe není podmínkou
  • dobrý zdravotní stav
  • zkušenost s prací v nepřetržitém provozu vítána

NABÍZÍME:

  • pracovní pozici ve stabilní, moderní a dynamické společnosti
  • pracovní doba 7 – 19 hod. a 19 – 7 hod. v režimu dlouhý – krátký týden, každý druhý víkend volný
  • třináctý plat
  • věrnostní bonusy za odpracované roky
  • dotované stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • prémie za získání nového pracovníka
  • možnost zapůjčení permanentek na hokejové zápasy týmu HC Orli Znojmo
  • nástup možný ihned!

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Firma: Nevoga s.r.o.

Kontakt: Hana HUDÍNKOVÁ
Kotkova 3524/22
669 02 Znojmo

Telefon: 778797978

Místo práce: Znojmo

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 22000 - 27000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé