Lisař - plastikář

Jsme mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl. Sídlíme v Německu a naše další pracoviště se nachází v Rakousku, Polsku a České republice.
Pro posílení našeho týmu ve Znojmě hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Lisař - plastikář, práce vhodná pro muže i ženy

Práce v nepřetržitém provozu v režimu krátký a dlouhý týden.

směny 7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00, každý druhý víkend volno.

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobní linky
  • kompletace výrobků

Požadujeme:

  • základní vzdělání (zaučíme Vás)
  • vhodné i pro osoby bez praxe
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • zkušenost práce v nepřetržitém provozu vítána (není podmínkou)

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě
  • věrnostní bonusy za odpracované roky
  • prémie za získání nového pracovníka 4000 Kč
  • měsíční motivační prémie až 2000 Kč
  • třináctý plat
  • dotované stravování
  • zvýhodněný zaměstnanecký tarif Vodafone (i pro rodinné příslušníky)
  • zapůjčení permanentek na hokej
  • nástup možný ihned

Firma: Nevoga s.r.o.

Kontakt: Hana HUDÍNKOVÁ
Kotkova 3524/22
669 02 Znojmo

Telefon: 778797978

Místo práce: Znojmo

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 22000 - 27000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé